Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2018

Автори – Наталія Хлібороб, Андрій Школик

Редактор – Ірина Лоїк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Обкладинка – Василь Роган.

Хлібороб Н. Публічне адміністрування у сфері господарювання : навчальний посібник [для студентів юридичних факультетів] / Н. Хлібороб, А. Школик. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2018. – 388 с.

ISBN 978-617-10-0407-8.

Навчальне видання спрямоване на отримання необхідного обсягу теоретичних правових знань для забезпечення прав, свобод та інтересів суб’єктів правовідносин у сфері адміністрування господарської діяльності. Особливу увагу приділено проблематиці здійснення публічного адміністрування у сфері господарювання у контексті спів-робітництва України з Європейським Союзом. Зосереджено увагу на інноваційних видах здійснення публічного адміністрування у сфері господарювання, зокрема публічно-приватного партнерства. Для студентів юридичних факультетів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр» за напрямом підготовки «Правознавство». Видання також стане цікавим для студентів юридичних факультетів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» за напрямом підготовки «Правознавство», а також викладачів вищих навчальних закладів юридичної спрямованості, науковців, юристів та правозахисників.

254 грн.