Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2014

Автори – Людмила Старикович, Катерина Дудок, Наталія Любас

Редактор – Руслана Спринь. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Якимів. Обкладинка – Василь Роган.

Розглянуто сучасні методи аналізу стану довкілля, а також основні типи приладів, їхню будову та загальні підходи до відбору зразків для подальшого аналізу, визначення рівня рН біологічних рідин: води, поживних середовищ та екстрактів ґрунту; осадження частинок методами центрифугування; розділення органічних та біологічно активних молекул методами хроматографії, електрофорезу та аналізу їхніх електронних спектрів.
Для викладачів, студентів коледжів, біологічних спеціальностей вищих навчальних закладів  освіти, медичних університетів.

Старикович Л. С. Прилади і методи дослідження стану довкілля : навчальний посібник / Л. С. Старикович, К. П. Дудок, Н. М. Любас. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2014. – 196 с. ISBN 978-617-10-0115-2.