Тип видання: Навчально-методичні посібники

Рік видання: 2014

Автор – Ірина Кушнір

Редактор – Михайло Коперсако. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Антон Арапетян.

Пропонований навчально-методичний посібник присвячений творчості відомого швейцарського франкомовного письменника Шарля-Фердинанда Рамюза. З’ясовано місце Ш.-Ф. Рамюза у контексті літератури Швейцарії як представника рустичного роману. Досліджено етнокультурну ідентичність швейцарців через символ землі у найвідоміших романах письменника. Вивчено специфічну модифікацію проблеми «свій – чужий». Розглянуто символ землі як «малої батьківщини».
Для студентів та викладачів філологічних факультетів і широкого кола читачів, що цікавляться світовою літературою.

Кушнір І. Проблема національної ідентичності у франкомовній швейцарській літературі: творчість Шарля-Фердинанда Рамюза, співця краю Во : навчально-методичний посібник / Ірина Кушнір. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2014. – 106 с. ISBN 978-617-10-0096-4.