Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2011

Автор – Володимир Микитюк

Текст надруковано в авторській редакції. Редактор – Оксана Микитюк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Буряк. Обкладинка – Василь Роган.

У навчальному посібнику подано стислий план лекторію з курсу методики викладання української літератури в середній школі, авторські науково вмотивовані плани практичних занять, використано сучасні розробки українських і зарубіжних методистів, системно висвітлено теоретичні основи планування уроку української літератури та його типології, методи навчання, схеми та зразки аналізу й самоаналізу уроку. Не тільки для випускників, але й для філологів-практиків корисним буде аналіз форми і змісту плану-конспекту уроку з української літератури, методичні вимоги до нього, адже у посібнику розглянуто етапи підготовки до проведення уроку, проблему таксономії на уроках літератури, систематизовано стратегії та методи навчання, класифіковано методи навчання та критерії вибору їх на конкретний урок літератури. Посібник спрямовано на організацію самостійної роботи студентів, він містить цікаві авторські завдання для самоконтролю, тематику курсових, дипломних і магістерських робіт, оригінальні творчі і тестові завдання.
Адресовано студентам-філологам та учителям-словесникам.

Микитюк Володимир. Практикум з методики викладання української літератури : навчальний посібник / Володимир Микитюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2011. – 186 с.