Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2013

Автор – Юрій Наконечний

Редактор – Ірина Лоїк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Коректор – Юліанна Бурка. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

Розглянуто широкий спектр методичних і практичних рекомендацій та різноманітних методів лабораторно-аналітичного вивчення властивостей ґрунтів. Особливу увагу приділено вивченню фізичних властивостей та гумусового стану ґрунтів. Розглянуто загальні закономірності географічного поширення ґрунтів, принципи ґрунтово-географічного і агроґрунтового районування. Подано характеристику умов ґрунтотворення, склад і властивості найпоширеніших ґрунтів світу.
Для студентів і аспірантів географічних, біологічних і агрономічних факультетів вищих навчальних закладів, а також буде корисним для працівників науково-дослідних закладів і ґрунтознавців-практикантів.

Наконечний Ю. І. Практикум з ґрунтознавства і географії ґрунтів : навчальний посібник / Ю. І. Наконечний. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2013. – 374 с. + 1,25 вкл. ISBN 978-617-10-0019-3.