Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2015

Автор – Богдан Котур

Редактор – Наталія Плиса. Технічний редактор – Світлана Сеник. Обкладинка – Василь Роган.

Котур Б. Я. Практикум. Органайзер самостійної роботи студентів : навчальний посібник. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2015. – 136 с.

ISBN 978-617-10-0237-1.

Навчальний посібник складається з двох частин. У першій частині – практикумі – описано лабораторні роботи з хімії (загальної та неорганічної). У першому розділі практикуму розглянуто загальнотеоретичні основи хімії, у другому – дослідження властивостей хімічних елементів – металів і неметалів, їхніх найважливіших сполук. До кожної теми практикуму подано питання для самопідготовки, кваліфікаційні вимоги до знань і вмінь студентів, контрольні запитання, задачі та вправи (загалом понад 400). У другій частині – органайзері самостійної роботи студентів – подано корисні поради як працювати над курсом хімії, як оформити звіт про виконані лабораторні роботи, наведено понад сорок прикладів розв’язування розрахункових задач і не розрахункових завдань і вправ, десять комплектів тестів до окремих розділів програми, питання для самопідготовки до іспитів. У додатках є інформаційні табличні дані для виконання лабораторних робіт та розв’язування задач і вправ. Для студентів нехімічних спеціальностей вищих навчальних закладів, може бути корисним учням ліцеїв, гімназій, абітурієнтам тощо.