Тип видання: Навчально-методичні посібники

Рік видання: 2011

Автори – Йосиф Царик, Олег Іванець

Редактор – Мирослава Мартиняк. Технічний редактор – Софія Довба. Коректори – Ірина Василяйко, Галина Матіїв. Комп’ютерний дизайн і верстка – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

З урахуванням сучасних даних розглянуто питання обладнання, методи збирання водяних безхребетних, типи водойм і характеристика типових представників гідрофауни. Наведено короткий визначник водяних організмів.
Для студентів першого курсу біологічних факультетів університетів, а також студентів відповідних спеціальностей природничих коледжів.

Царик Й. В. Польовий практикум із зоології. Ч. 1 : Безхребетні тварини прісних водойм : навчально-методичний посібник / Й. В. Царик, О. Р. Іванець. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2011. – 236 с. + іл.