Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2013

Автори – Лариса Саноцька, Олеся Татаровська, Юрій Завгороднєв

Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

Посібник містить добірку віршів англійською мовою добре відомих і майже невідомих українському читачеві авторів широкого часового діапазону, а також завдання до них. Добірка не є антологією англомовної поезії, проте ознайомить студентів із розмаїттям барв поезії англійською мовою. Як самі тексти, так і структура роботи з ними, розраховані на студентів різного рівня володіння мовою: від середнього до вищого. Вони також охоплюють широкий тематичний спектр, тому можуть використовуватись як додатковий навчальний матеріал на практичних заняттях з англійської мови як основної, другої та третьої іноземної. Мета завдань – вироблення граматичної компетенції та розвиток навичок усного мовлення, читання й письма. Розділи “Stylistic Analysis” та “Discourse Analysis” розроблені для практичного курсу стилістики англійської мови.

Саноцька Л. Г. Поезія на заняттях з англійської мови : навчальний посібник = Poetry in the English Language Class / Л. Г. Саноцька, О. В. Татаровська, Ю. А. Завгороднєв. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2013. – 466 с. + 0,23 вкл. ISBN 978-966-613-998-9.