Тип видання: Енциклопедії, словники, довідники, покажчики, каталоги

Рік видання: 2010

Автор – Юрій Шведа

Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Буряк.

В енциклопедичному словнику “Партії та вибори” зібрано понад 1500 термінів і понять, які стосуються політичних виборів, виборчих систем, виборчого законодавства, виборчого процесу та місця у ньому політичних партій. Через розкриття суті відповідних термінів автор подає об’єктивні індикатори демократичних механізмів і процедур формування влади, робить порівняльний аналіз світового досвіду та українських реалій виборчої демократії. У додатках до словника вміщено найважливіші міжнародні нормативно-правові акти, які стосуються політичних виборів.
Словник буде корисним не лише науковцям та фахівцям, студентам та викладачам, державним службовцям та працівникам органів місцевого самоврядування, партійним працівникам та активістам, але й усім, хто цікавиться політикою. Для студентів і викладачів, державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування, партійних працівників і активістів, а також буде корисним не лише науковцям і фахівцям, але й усім, хто цікавиться політикою.

Шведа Ю. Р. Партії та вибори: енциклопедичний словник / Ю. Р. Шведа. – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2010. – 750 с.