Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2015

Автори – Романа Сіренко, Лілія Левків

Редактор – Уляна Крук. Коректор – Іванна Гвоздяк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерна верстка – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

Сіренко Р. Організація занять оздоровчої спрямованості зі студентами (на основі шейпінгу та аквааеробіки) : навчальний посібник / Р.  Сіренко,  Л. Левків. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2015. – 178 с.

ISBN 978-617-10-0191-6.

Навчальний посібник присвячений проблематиці занять оздоровчими видами рухової активності студентів. У посібнику подано матеріали про особливості занять фізичними вправами з особами жіночої статі, специфіку побудови занять з шейпінгу, корисні поради щодо контролю свого функціонального стану та раціонального харчування, а також організацію оздоровчих занять у воді (аквааеробіка). Значне місце у посібнику відведено методичній частині, яка урізноманітнена орієнтовними комплексами фізичних вправ для вдосконалення силових можливостей та корекції окремих м’язових груп. Навчальний посібник написаний відповідно до діючих навчальних програм для вищих педагогічних навчальних закладів. Видання розраховане на студентів та викладачів вищих навчальних закладів, інструкторів з фітнесу, тренерів.