Тип видання: Монографії

Рік видання: 2010

Автори – Михайло Присяжний, Мар’ян Лозинський

Редактор – Мар’яна Михалюк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач. Обкладинка – Василь Роган.

У другому, доповненому і переробленому виданні навчального посібника системно розглянуто питання організації роботи редакції газети і праці журналіста. Навчальне видання повністю відповідає програмі однойменного курсу, який вивчають студенти усіх вищих навчальних закладів України за спеціальністю “Журналістика”.
Розглянуто теоретичний та практичний підходи, які слугуватимуть набуттю умінь і навиків сучасного газетного менеджменту.
Для студентів інститутів, факультетів і відділень журналістики, молодих фахівців, редакторів, відповідальних секретарів, усіх, кого цікавить організація роботи сучасної газети і праці журналіста.

Присяжний М. П., Лозинський М. В. Організація роботи редакції газети і праці журналіста: навчальний посібник. – Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2010. – 182 с.