Тип видання: Біографічні нариси

Рік видання: 2014

Автори й упоряд¬ники – Петро Білоніжка, Євгенія Сливко, Богдан Манчур, Людмила Ланчак, Лідія Яриш

Відповідальні за випуск – Микола Павлунь, Леонід Скакун. Редактор – Мирослава Мартиняк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Євгенія Сливко.

Висвітлено головні етапи життя, науково-педагогічної, організаційної та громадської діяльності відомого українського вченого в галузі мінералогії, доктора геолого-мінералогічних наук, академіка Академії наук вищої школи України, заслуженого професора Львівського національного університету імені Івана Франка Ореста Ілляровича Матковського. Видання також містить відо­мості про найважливіші наукові здобутки й підготовку науково-педаго­гічних кадрів, хронологічний та іменний покажчики праць, дані про участь у наукових форумах та їхню організацію, інформацію про опонування кандидатських і докторських дисертацій, рецензії на праці О. Матковського та літературу про нього, привітання з нагоди відзнак і ювілеїв. Зміст книги доповнено фотоілюстраціями та фотокопіями документів. Окремо схарактеризовано діяльність О. Матковського протягом 2009–2014 рр.: наведено стислу інформацію про найважливіші здобутки у навчально-методичній, науковій та науково-організаційній роботі, публікації, привітання, фотоілюстрації й фотокопії.
Для наукових працівників, геологів виробничих організацій, аспірантів і студентів, які цікавляться історією вітчизняної геологічної науки та історією ЛНУ імені Івана Франка.

Орест Матковський : учений, педагог, організатор науки і освіти (до 85-річчя від народження) : довідково-бібліографічне видання / [автори й упоряд¬ники П. Білоніжка, Є. Сливко, Б. Манчур, Л. Ланчак, Л. Яриш] ; [відповідальні за випуск професор М. Павлунь, доцент Л. Скакун]. – Львів : Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2014. – 204 с. ISBN 978-966-613-693-3.