Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2013

Автори – Наталія Долінська, Оксана Ярмола

Редактор – Мар’яна Михалюк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Любов Семенович.

Посібник призначено для розвитку навичок мовлення та ознайомлення з найбільш вживаною юридичною термінологією студентів вищих навчальних закладів освіти, що спеціалізуються у галузі міжнародних відносин та права.
Навчальний посібник складається з шести розділів, кожен з яких містить автентичний текст із зарубіжних джерел, пояснення до тексту та комплекс вправ і завдань.
Матеріал подано у доступній формі, що створює сприятливі умови для його ефективного засвоєння. Посібник також містить словник, довідку про авторів текстів та інші довідкові матеріали. Він може бути використаний на заняттях з домашнього читання та для самостійної роботи усіх, хто бажає поглибити знання з англійської мови, особливо у сфері юридичної термінології.

Долінська Н. В. Оповідання для домашнього читання (для студентів факультетів міжнародних відносин та права) : навчальний посібник [для студентів вищих навчальних закладів] / Н. В. Долінська, О. В. Ярмола. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2013. – 154 с. ISBN 978-617-10-0082-7.