Тип видання: Інші видання

Рік видання: 2006

Упорядник та автор біографічних статей – Олег Шаблій

Уміщено праці українських учених, які спеціалізувалися у сфері національної суспільної географії в період, що охоплює кінець ХІХ – другу половину ХХ століття. Наведено короткі біографії учених, головні наукові розвідки із загальної (теорія, методологія) та реґіональної суспільної географії, особливо географії України та її окремих частин. Подано бібліографію головних суспільно-географічних праць учених та список публікацій про їх життя і творчість.
Для всіх студентів географічних факультетів вищих навчальних закладів, усіх, хто цікавиться географією.

Новітня українська суспільна географія. Хрестоматія / Упорядник та автор біографічних статей професор О. Шаблій. – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка. 2007. – 1008 с.