Тип видання: Практикуми, збірники вправ, задач, тестових завдань, хорових творів

Рік видання: 2018

Автори – Олена Аксіментьєва, Галина Мартинюк, Ірина Мартинюк

Редактор – Наталія Плиса. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Чикальська, Наталія Лобач.

Аксіментьєва О. І. Нерівноважні електрохімічні процеси. Теоретичний практикум / О. І. Аксіментьєва, Г. В. Мартинюк, І. В. Мартинюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2018. – 216 с.

ISBN 978-617-10-0415-3.

Подано задачі для самостійного розв’язування, тестові завдання для контролю знань, довгострокове завдання для самостійної роботи, а також теоретичні запитання з основних розділів електрохімії, в основі яких є нерівноважні електрохімічні процеси (електроліз, вольтамперометрія, потенціометрія, гальванічні елементи та ін.). Перед кожним розділом подані теоретичні відомості, методичні рекомендації й основні алгоритми розв’язування типових задач. Для студентів хімічних і хіміко-технологічних спеціальностей вищих навчальних закладів з поглибленим вивченням хімії, учнів для підготовки до олімпіад, турнірів, творчих конкурсів.

111 грн.