Тип видання: Монографії

Рік видання: 2023

Автори: Бойко Г.О., Галян О.І., Галюка О.С., Войтович А.Ю., Джура Н.М., Мачинська Н.І., Новосельська Н.Т., Проц М.О., Сірант Н.П., Турко Б.Б., Яремчук Н.Я

За редакцією проф. Н.І. Мачинської

Наступиість дошкільної та початкової освіти в умовах сталого розвитку суспільства : монографія / (Бойко Г.О., Галян О.І., Галюка О.С. та ін.) за ред. проф. Н.І. Мачинської – Львів ; ЛНУ імені Івана Франка, 2023. – 250 с.

ISBN 978-617-10-0819-9

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 49/6 від 29 червня 2023 року).

Редактор І.М. Лоїк. Комп’ютерне верстання Л.М. Семенович.

Обкладинка В.О. Рогана.

Монографія презентує узагальнені результати наукових досліджень викладачів кафедри дошкільної та початкової освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, проведених у рамках дослідження кафедральної наукової теми «Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти в контексті освітньої політики держави» (державний номер реєстрації – 0121U110128). Розкрито теоретичні та практичні аспекти наступності дошкільної та початкової освіти. Запропоновано результати наукових досліджень, що стосуються найактуальніших положень наступності, зумовлених реформуванням системи початкової освіти, активною реалізацією основних положень Концепції Нової української школи. Для науково-педагогічних працівників, аспірантів та магістрантів, педагогів-практиків – усіх, хто працює в системі дошкільної та початкової освіти, здійснює професійну підготовку майбутніх фахівців закладів дошкільної та початкової освіти.

УДК 373.2/373.3.014(477)

Відтворення цієї книги або будь-якої її частини заборонено без письмової згоди видавництва. Будь-які спроби порушення авторських прав будуть переслідуватися у судовому порядку.