Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2015

Автор – Андрій Дахній

Редактор – Мар’яна Михалюк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Якимів, Наталія Лобач. Обкладинка – Василь Роган.

Дахній Андрій. Нариси історії західної філософії ХІХ–ХХ ст. : навчальний посібник / Андрій Дахній. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2015. – 488 с.

ISBN 978-617-10-0176-3.

У навчальному посібнику зібрано та систематизовано ідеї, вчення, концепції, характерні для провідних напрямів посткласичного періоду західної (передовсім єв-ропейської) філософії. Праця складається з трьох розділів: “Позитивістська філософія”, “Екзистенційна філософія” та “Філософія неотомізму”. У них поміщено відомості про життя і твори видатних представників новітньої філософії на Заході. Для укладення посібника використано найбільш репрезентативні тексти першоджерельної літератури. Видання вирізняється новизною подання історичної інформації у контексті су-часного світосприйняття. Чітка структурованість роботи, періодизація розвитку філософії означеного періоду полегшують засвоєння навчального матеріалу. Для студентів філософських факультетів університетів та усіх, хто цікавиться іс-торією сучасної філософії.