Тип видання: Підручники

Рік видання: 2016

Автор – Володимир Гринчак

Редактор – Оксана Кузик. Коректор – Тетяна Хоха. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Якимів. Обкладинка – Василь Роган.

Гринчак В. А. Мирні засоби врегулювання міжнародних спорів : підручник / В. А. Гринчак. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2016. – 326 с.

ISBN 978-617-10-0280-7.

На основі проведеного аналізу нормативного та доктриналь¬ного матеріалу, міжнародної практики та результатів діяльності міжнародних організацій визначено закономірності становлення та розвитку системи мирних засобів врегулювання міжнародних суперечностей, схарактеризовано основні сучасні засоби, за до¬помогою яких держави їх урегульовують. Наголошено на ролі міжнародних організацій у процесі врегулювання міждержавних суперечностей, виокремлено сучасні тенденції вдосконалення спо¬собів (методів) та засобів врегулювання, проаналізовано основні міжнародно-правові механізми врегулювання, передбачені міжна¬родними договорами та договорами про регіональну або колектив¬ну безпеку. Окремі положення розкривають особливості процесів врегулювання міжнародних суперечностей за участю України. Для студентів юридичних факультетів та факультетів між¬народних відносин, юристів та спеціалістів у сфері міжнародних відносин і політології, а також працівників державних органів, діяльність яких пов’язана із забезпеченням зовнішньої політики чи безпосередньо врегулюванням міжнародних ситуацій та спорів.