Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2014

Автор – Оксана Сурмач

Редактор – Ірина Пірожик. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Художнє оформлення та обкладинка – Василь Роган.

Сурмач О. І. Музейна справа : навчальний посібник [для студентів вищих навчальних закладів] / О. І. Сурмач. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2014. – 272 с. + 0,11 вкл.

ISBN 978-617-10-0093-3.

У навчальному посібнику розглянуто навчальний матеріал для опанування теоретичних засад музейної справи, практики її прикладного застосування. Подано методичні рекомендації для засвоєння лекційного курсу та організації самостійної роботи студентів. Посібник складається зі вступу, восьми розділів, іменного покажчика, термінологічного словника та додатків. Для викладачів і студентів гуманітарних факультетів, а також тих, хто цікавиться музейною справою.