Тип видання: Практикуми, збірники вправ, задач, тестових завдань, хорових творів

Рік видання: 2022

Автори – Наталія Вихрущ, Лариса Сологуб

Редактор – Мар’яна Михалюк. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Любов Семенович.

Вихрущ Наталія. MORE THAN 900 PHRASAL VERBS ON EVERYDAY TOPICS = 900+ фразових дієслів для повсякденного спілкування : практикум / Наталія Вихрущ, Лариса Сологуб. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2022. – 236 с.

ISBN 978-617-10-0692-8

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 21/11 від 3 листопада 2021 року).

УДК 811.111’367.625(075.8)

Практикум укладено з метою ознайомити усіх зацікавлених з фразовими дієсловами англійської мови, сприяти розвитку вміння спілкуватися на повсякденні теми англійською мовою, використовуючи фразові дієслова в усному та писемному мовленні з урахуванням комунікативної ситуації. Практикум складається з 22 уроків за темами повсякденного спілкування (щоденне життя, емоції, взаємовідносини, сім’я, розваги, спорт, навчання, робота, транспорт та подорожі, комп’ютери та телефони, наука, висловлення думки, спілкування, політика, засоби масової комунікації, злочин і покарання, здоров’я, харчування, погода та навколишнє середовище, гроші та покупки, мода, час та кількість, бізнес), глосарію, предметного покажчика англо-українського та українсько-англійського словників. Практикум розрахований на студентів закладів вищої освіти, коледжів, учнів гімназій та ліцеїв, науковців, аспірантів та усіх зацікавлених у вивченні англійської мови, які на свій розсуд можуть змінити послідовність роботи над окремими частинами цього посібника залежно від досягнення конкретної мети.