Тип видання: Монографії

Рік видання: 2013

Автор – Роман Москалик

Редактор – Ірина Лоїк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Коректори – Ірина Пірожик, Христина Макович. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Буряк. Обкладинка – Василь Роган.

Розглянуто проблеми міжнародного поширення технологій у глобалізованій економіці. Досліджено теоретико-методологічні засади технологічного розвитку та поширення технологій, наведено теоретико-методологічне обґрунтування феномену міжнародного поширення технологій у глобалізованій економіці, виявлено тенденції глобалізації ринку технологій та особливості міжнародного поширення технологій у країнах з різним рівнем економічного розвитку, розроблено динамічну модель впливу міжнародного поширення технологій на зростання продуктивності, проаналізовано систему багатостороннього регулювання процесів поширення технологій у глобалізованій економіці, запропоновано механізм залучення іноземних технологій та знань у контексті технологічного розвитку економіки України.
Для науковців, студентів факультету міжнародних відносин, а також тих, хто досліджує проблеми сучасних міжнародних економічних відносин.

Москалик Роман. Міжнародне поширення технологій у глобалізованій економіці : монографія / Роман Москалик. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2013. – 378 с. ISBN 978-617-10-0000-1.