Тип видання: Монографії

Рік видання: 2015

Автор – Ольга Ровенчак, Вікторія Володько

Редактор – Ірина Лоїк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Андрій Ровенчак.

Монографія «Міжнародна міґрація : теорія та практика» – комплексне дослідження міжнародної міґрації. У ній представлено поняттєвий апарат, пов’язаний із соціологічним вивченням сучасних міґраційних процесів та висвітлено його складові. На підставі результатів авторського соціологічного дослідження української міґрації жінок до Польщі та Греції проаналізовано вплив міґраційних процесів на ідентичності, сім’ї та сімейні ролі міґранток, а також з’ясовано специфіку характеристик міґрації та особливості адаптаційних моделей жінок-міґранток у приймаючих суспільствах.
Для фахівців, науковців, студентів, а також широкого кола читачів, які цікавляться проблемами міґрації.

Ровенчак О. А. Міжнародна міґрація : теорія та практика : монографія / О. А. Ровенчак, В. В. Володько. – Львів: Львівський національний університет імені Івана Франка, 2015. – 412 с. ISBN 978-617-10-0069-8.