Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2022

Автори – Сергій Ярошко, Оксана Ярошко

Редактор – Наталія Плиса. Комп’ютерне макетування – Сергій Ярошко.

Ярошко С. А. Методи розробки алгоритмів. Програмування мовою С++: навчальний посібник / С. А. Ярошко, О. С. Ярошко. – Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2022. – 248 с.

ISBN 978-617-10-0718-5

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (протокол № 34/6 від 29 червня.2022 року).

УДК 004.021, 004.43

Розглянуто алгоритми розв’язування типових задач з програмування та подано основні методи розробки алгоритмів. Розв’язки задач допоможуть читачеві здобути початкові навички у проектуванні алгоритмів та у програмуванні мовою С++. Ґрунтовне висвітлення методів розробки алгоритмів і пояснення прикладів їхнього застосування стане у пригоді тим, хто збирається створювати власні ефективні програми розв’язування складних задач. Для студентів факультету прикладної математики та інформатики, факультету електроніки та комп’ютерних технологій і всіх, хто цікавиться програмуванням.