Тип видання: Збірники наукових праць, матеріали наукових конференцій

Рік видання: 2007

За редакцією Олени Аркуші й Мар’яна Мудрого

Комп’ютерна верстка – Майя Яковенко. Художньо-технічне редагування – Ганна Сумик. Художнє оформлення – Василь Роган. Резюме англійською мовою – Остап Середа, Ігор Петрій. Відповідальний за випуск – Роман Шуст.

Уміщено статті українських і польських істориків про формування і взаємодію міських суспільств Львова і Кракова ХIV–XX ст. За основу збірника взято матеріали VI Міжнародної наукової конференції “Львів: місто-суспільство-культура”, що відбулась у Львівському національному університету імені Івана Франка 25–26 квітня 2002 р. Наведено як узагальнювальні статті про значні періоди історії двох міст і стан їх вивчення в національних історіографіях, так і дослідження моловідомих сторінок минулого, що виконані на підставі нових джерел. Матеріали збірника спрямовані на вивчення історії Львова і Кракова в порівняльному контексті.
Для науковців, викладачів, студентів, усіх, кого цікавить історія Львова.

Львів: місто-суспільство-культура: Збірник наукових праць / За ред. Олени Аркуші й Мар’яна Мудрого. – Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2007. – Т. 6: Львів – Краків: діалог міст в історичній ретроспективі. – [Вісник Львівського університету. Серія історична. Спеціальний випуск’2007]. – 660 с.