Тип видання: Збірники наукових праць, матеріали наукових конференцій

Рік видання: 2017

За редакцією Олени Аркуші, Олексія Вінниченка, Мар’яна Мудрого

Відповідальний за випуск – Роман Шуст. Комп’ютерна верстка – Олексій Вінниченко. Художньо-технічне редагування – Олексій Вінниченко. Обкладинка – Василь Роган.

Львів: місто – суспільство – культура: Збірник наукових праць. – Львів: Львівський національний університет імені Івана Франка, 2017. – Том 10: Львів / Lwow / Lemberg як міські простори: уявлення, досвіди, практики / За редакцією О. Аркуші, О. Вінниченка, М. Мудрого. – Частина 2. – (Вісник Львівського університету. Серія історична. – Спеціальний випуск’2017). – 476 с.

У збірнику вміщені статті українських і польських істориків, які розкривають просторові (реальні й символічні) аспекти історії Львова ХІV–ХХІ століть. В основу збірника покладено матеріали ХІІ Міжнародної наукової конференції «Львів: місто – суспільство – культура», що відбулась у Львівському національному університеті імені Івана Франка і Центрі міської історії Центрально-Східної Європи 29–31 травня 2014 року. Статті друкуються українською і польською мовами.

223 грн.