Тип видання: Монографії

Рік видання: 2022

За редакцією Володимира Мельника

Редактор – Наталія Плиса. Комп’ютерне верстання – Світлана Сеник. Обкладинка – Василь Роган.

Л 93 Людина і суспільство: філософські, психологічні та політологічні виміри. В 3 кн. Кн. 3. Антропологічні, суспільно-політичні та інституційні виміри розвитку демократії в Україні : монографія / за ред. чл.-кор. НАН України, д-ра філос. наук, проф. В. П. Мельника ; [А. С. Романюк, Г. В. Шипунов, А. Ф. Колодій та ін.]. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2022. – 490 с.

ISBN 978-617-10-0743-7

ISBN 978-617-10-0746-8 (Кн. 3)

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 33/6 від 29 червня 2022 року).

Доповнення до анотації (Зміст. Передмова)

УДК [321.7:159.923.2](477)

У книзі третій колективної монографії досліджено антропологічні, суспільно-політичні та інституційні виміри розвитку демократії в Україні. Визначено місце людини в системі координат поля політичного буття як одночасного творця цього поля та об’єкта впливу діючих у його межах політичних інститутів. Розкрито ключові питання функціонування демократії крізь призму тісно пов’язаних з нею політичних феноменів, інститутів та процесів.
Для студентів, аспірантів, викладачів, фахівців у сфері політології, а також усіх, хто цікавиться питаннями антропологічних вимірів політики та особливостями становлення і розвитку демократичних інститутів в Україні.