Тип видання: Монографії

Рік видання: 2023

Автори – В. П. Мельник; А. Ф. Карась; А. Й. Дахній; Л. В. Рижак; М. В. Кашуба; З. Е. Скринник; А. С. Синиця; І. С. Пухта; Є. Ю. Ланюк; О. М. Лосик; Ю. В. Ковальчук; І. М. Колесник; О. В. Дарморіз; Н. Б. Лазарович

За редакцією члена-кореспондента НАН України, доктора філософських наук, професора В. П. Мельника

Людина і суспільство: філософські, психологічні та політологічні виміри. В 3 кн. Кн. 1. Переусвідомлення буття людини під впливом глобальних викликів: ідентичність і свобода самовираження : монографія / за ред. чл.-кор. НАН України, д-ра філос. наук, проф. В. П. Мельника ; [Мельник В. П., Карась А. Ф., Дахній А. Й. та ін.]. – 2-ге вид., доповн. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2023. – 502 с.

ISBN 978-617-10-0743-7.

ISBN 978-617-10-0744-4 (Кн. 1).

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 33/6 від 29 червня 2022 року).

Редактор У. Крук. Комп’ютерне верстання Л. Семенович. Обкладинка В. Рогана.

У книзі першій колективної монографії подано дослідження буття людини в умовах сучасних ґлобальних викликів, зокрема в ситуації інформаційного суспільства й технізованого, нестабільного світу. Запропоновано визначення ключових ґлобальних ризиків і загроз в контексті цивілізаційного розвитку, окреслено чинники суспільної ефективності в аспекті подолання різних форм насильства й формування суспільних та гуманітарних умов людяності, солідарності й порозуміння. Висвітлено особливості «епохипостправди», соціальноїміфології та постмодерної свободи, проаналізовані проблеми трансгуманізму і формування української національної ідентичності. Для студентів, аспірантів, викладачів, науковців, практичнихфахівців у галузі філософії.

УДК [17.021.4:111.11]:[316.6:316.42]

Відтворення цієї книги або будь-якої її частини заборонено без письмової згоди видавництва. Будь-які спроби порушення авторських прав будуть переслідуватися у судовому порядку.