Тип видання: Навчально-методичні посібники

Рік видання: 2007

Автори – Звенислава Мамчур, Анастасія Одінцова

Редактор – Людмила

У посібнику розглянуто питання, пов’язані з організацією та проведенням навчальної практики з ботаніки студентів біологічних факультетів класичних університетів. Описано природні умови та рослинний покрив Карпат та Львівської області, подано методичні рекомендації до проходження практики, теми індивідуальних занять. До спеціального розділу увійшли такі довідкові матеріали, як ключі для визначення основних систематичних груп вищих рослин і лишайників, опис основних представників мохоподібних, російсько-український словник та словник термінів, а також списки видів рослин.
Навчально-методичний посібник призначений для студентів природничих спеціальностей, а також він буде корисним для природодослідників, які цікавляться ботанічними об’єктами та їхньою охороною.

Мамчур З. І., Одінцова А. В. Літня навчальна практика з ботаніки: Навчально-методичний посібник для студентів біологічного факультету. – Львів: Видавничий центр Львівського національного університету імені Івана Франка, 2007. – 176 с.