Тип видання: Навчально-методичні посібники

Рік видання: 2018

Автор – Богдан Базиликут

Музичні редактори – Григорій Скалозубов, Роман Марченко. Комп’ютерний набір нот – Ірина Павлишин, Оксана Шульба. Редактор – Уляна Крук. Коректори – Юлія Глиняна, Софія Голько. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерна верстка – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган

Базиликут Б. Ліричні пісні українських композиторів для мецо-сопрано : навчально-методичний посібник / Б.  Базиликут. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2018.  – 236 с.

ISMN 979-0-707535-00-4.

У навчально-методичному посібнику професора кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, народного артиста України Богдана Базиликута, крім хрестоматійно підібраних пісень українських композиторів різної доби, вперше подано до них вичерпну методичну частину щодо вокальної сторони та правильної вимови звуків української мови. Також наявні стислі і досить ґрунтовні відомості творчо-біографічного змісту про кожного композитора. Посібник призначений для викладачів і студентів закладів вищої освіти, в яких викладають індивідуальний спів.

116 грн.