Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2010

Автори – Роман Гнип, Зінон Хапко, Віталій Вістовський

Редактор – Анна Габрук. Технічний редактор – Світлана Сеник. Коректор – Ірина Василяйко. Обкладинка – Василь Роган.

У навчальному посібнику детально описані лекційні демонстрації з курсу загальної фізики “Оптика”, які показують студентам природничих факультетів у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Посібник містить 60 лекційних демонстрацій з інтерференції, дифракції, поляризації світлових хвиль, а також з геометричної оптики. Посібник може бути корисним викладачам і студентам вищих навчальних закладів, а також викладачам і учням середніх шкіл, гімназій, ліцеїв.

Гнип Р. Г. Лекційні демонстрації з курсу загальної фізики: Оптика: навчальний посібник: [для вищих навчальних закладів] / Р. Г. Гнип, З. А. Хапко, В. В. Вістовський; за редакцією професора П. М. Якібчука. – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2010. – 140 с.