Тип видання: Підручники

Рік видання: 2015

Автори – Леся Мисловська, Ольга Пилипів, Люба Олійник

Науковий редактор – Ліна Глущенко. Редактор – Мирослава Мартиняк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Коректор – Христина Макович. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Любов Семенович.

Мисловська Л. В. Латинська мова та основи юридичної термінології : підручник / Л. В. Мисловська, О. Г. Пилипів, Л. Р. Олійник. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2015. – 280 с.

ISBN 978-617-10-0217-3.

Підручник укладений авторами з урахуванням потреб сучасної вищої юридичної освіти і має чітку термінологічну спрямованість. Його мета – підготувати майбутніх юристів до читання та інтерпретації латинських юридичних джерел, розуміння наукової, ділової та юридичної термінології латинського походження. У підручнику, крім граматичного матеріалу, вправ та текстів для перекладу, висвітлено такі питання, як “Латинізми в юридичній термінології”, “Латинська юридична фразеологія”, “Історія римського права”. Для студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації, а також усіх, хто цікавиться юридичною термінологією.