Тип видання: Практикуми, збірники вправ, задач, тестових завдань, хорових творів

Рік видання: 2019

Редактор – Наталія Плиса. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

Для студентів хімічних спеціальностей.

Остапович Б. Б. Лабораторні роботи з хімії високомолекулярних сполук : практикум для студентів хімічного факультету / Б. Б. Остапович, О. М. Герцик,
Я. С. Ковалишин. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2019. – 276 с
.

ISBN 978-617-10-0360-6.

Практикум укладено для надання допомоги студентам у вивченні методів синтезу, хімічних перетворень і властивостей полімерів. У теоретичному розділі подано основні відомості для виконання лабораторних робіт, вимоги до оформлення одержаних експериментальних результатів, основні формули для проведення розрахунків. Для студентів хімічних спеціальностей.

208 грн.