Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2017

Автор – Ганна Кость

Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Якимів. Обкладинка – Василь Роган.
На палітурці книги використано картину Жана-Оноре Фраґонара «Читанка» (Jean-Honoré Fragonard «La liseuse»).

Кость Ганна. La stylistique française=Стилістика французької мови : навчальний посібник / Ганна Кость. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2017. – 264 с.

ISBN 978-617-10-0276-0.

У посібнику висвітлено головні теми, передбачені університетськими програмами з курсу «Стилістика французької мови». Вони представляють теоретичні й практичні напрямки стилістичних досліджень, пов’язаних з інтерпретацією текстів, які належать до різних стилів. Ідеться також про пояснення ключових стилістичних понять на широкому текстовому матеріалі, систематизацію експресивних засобів, використаних автором для того, щоби привернути увагу читача або слухача. Посібник призначений для студентів старших курсів вищих навчальних закладів при вивченні курсу стилістики французької мови та при лінгвостилістичному аналізі художніх текстів.