Тип видання: Монографії

Рік видання: 2010

Автор – Тарас Пастух

Літературний редактор – Надія Пастух. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Буряк. Обкладинка – Василь Роган.

Пропоноване видання є першим комплексним дослідженням модерної пропозиції поетів Київської школи та її оточення. Ця пропозиція розглядається в ракурсі трьох найважливіших стильових течій – міфологічної, сюрреалістичної та герметичної. Автор монографії також простежує історію формування Київської школи поетів та розглядає важливі складові їхнього модерного поетичного письма. Таким чином окреслюється феномен угруповання Київська школа та її оточення в контексті української поезії 1960-90-х років.

Пастух Тарас. Київська школа поетів та її оточення: (модерні стильові течії української поезії 1960-90-х років): монографія / Тарас Пастух. – Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2010. – 700 с.