Тип видання: Інші видання

Рік видання: 2021

Автори – Василь Нор, Назар Бобечко, Микола Багрій та інші
За редакцією Василя Нора, Назара Бобечка

Редактор – Уляна Крук. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

Кримінальний процес України = Criminal Procedure of Ukraine: Академічний курс: у 3 т. Т. 1: Загальна частина / [В. Т. Нор, Н. Р. Бобечко, М. В. Багрій та ін.] ; за ред. акад. НАПрН України, д-ра юрид. наук, проф. В. Т. Нора, д-ра юрид. наук, проф. Н. Р. Бобечка. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2021. 912 с.

ISBN 978-617-10-0664-5

Академічний курс підготований колективом кафедри кримінального процесу і криміналістики Львівського національного університету імені Івана Франка відповідно до програми курсу «Кримінальний процес України». З огляду на новітні доктринальні підходи та правозастосовну практику у ньому викладено положення щодо суті, мети, завдань, системи, основних категорій кримінального процесу, джерел, засад і суб’єктів кримінального провадження, доказів і доказування під час кримінальної процесуальної діяльності, відшкодування шкоди, строків і процесуальних витрат у кримінальному судочинстві, а також заходів забезпечення кримінального провадження. З урахуванням законодавства, кримінальної процесуальної доктрини і правозастосовної практики станом на 1 серпня 2021 року. Для студентів, слухачів, курсантів, аспірантів, ад’юнктів та викладачів юридичних закладів вищої освіти і факультетів, може бути корисним для адвокатів, дізнавачів, слідчих, прокурорів, суддів, а також для усіх, хто цікавиться проблематикою кримінального процесуального права України та науки про нього. The academic course is prepared by the collective of authors of the Department of Criminal Procedure and Criminalistics at the Ivan Franko National University of Lviv pursuant to the curriculum of the course «Criminal Procedure of Ukraine». Given the latest doctrinal approaches and law enforcement practice, it sets out the provisions on the nature, purpose, objectives, system, basic categories of criminal procedure, sources, principles and subjects of the criminal proceedings, evidence and proof in the course of the criminal proceedings, damage recovery (compensation), terms and procedural costs in the criminal proceedings, as well as measures to ensure criminal proceedings. The legislation, criminal procedural doctrine and law enforcement practice used as of August 1, 2021. For students, trainees, cadets, postgraduate students, adjunct instructors and teachers of law schools and faculties, also useful for attorneys, inquirers, investigators, prosecutors, judges, as well as for anyone interested in criminal procedural law of Ukraine and its doctrine.

260 грн.