Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2013

Автор – Ігор Бойко

Редактор – Світлана Винниченко. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Буряк. Обкладинка – Василь Роган.

У посібнику висвітлено основні етапи становлення та розвитку інституту кримінального покарання на українських землях від найдавніших часів і до сучасності. Особливу увагу приділено проблемам визначення мети і системи кримінальних покарань на українських землях, джерелам кримінального права та систематизації кримінально-правових норм про покарання впродовж ІХ–ХХ ст. Проаналізовано основні пам’ятки вітчизняного права, у яких містяться норми про злочини і покарання.
Матеріал посібника відповідає програмі курсу “Історія держави і права України” та програмі спецкурсу “Історія розвитку інституту покарання у вітчизняному кримінальному законодавстві”.
Для студентів юридичних спеціальностей, аспірантів та всіх, хто цікавиться питаннями історії українського права.

Бойко І. Й. Кримінальні покарання в Україні (ІХ–ХХ ст.) : навчальний посібник / І. Й. Бойко. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2013. – 408 с. ISBN 978-617-100-004-9.