Тип видання: Монографії

Рік видання: 2017

Автори – Володимир Бурдін, Соломія Старосольська

Текст надруковано в авторській редакції. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Якимів. Обкладинка – Василь Роган.

Бурдін В. М. Кримінальна відповідальність за ухилення від відбування покарань, не пов’язаних з ізоляцією особи : монографія / В. М. Бурдін, С. П. Старосольська. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2017. – 304 с.

ISBN 978-617-10-0424-5.

Досліджено питання кримінальної відповідальності за ухилення від відбування покарань, не пов’язаних з ізоляцією особи. Розгля¬нуто наукові підходи щодо правової природи та сутності кримінально-правових наслідків ухилення від відбування покарань, не пов’язаних з ізоляцією особи. Проаналізовано становлення кримінальної відповідаль-ності за ухилення від відбування покарань, не пов’язаних з ізоляцією особи, в українському законодавстві та нормативне врегулювання такої відпо¬відальності згідно із законодавством зарубіжних країн. Визначено обсяг поняття «система покарань, не пов’язаних з ізоляцією особи». Проана¬лізовано об’єктивні та суб’єктивні ознаки складів злочинів, передбачених ч. 2 ст. 388, ч. 1, 2 ст. 389, ч. 1, 2 ст. 390 КК України. Запропоновано доктри¬нально-аргументовані підходи до правильної кваліфікації відповідних видів злочинів. Для викладачів та студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів, науковців, працівників правоохоронних та судових органів.