Тип видання: Енциклопедії, словники, довідники, покажчики, каталоги

Рік видання: 2013

Автори – Тетяна Хміль, Звенислава Мамчур, Сергій Кондратюк

Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерна верстка і макет – Наталія Лобач, Наталія Буряк. Обкладинка – Василь Роган.

У книзі, яка є продовженням серії “Гербарій Львівського університету (LW)”, представлена колекція мохоподібих А. Ремана з Південної Африки, яка нараховує 650 зразків. Колекція була зібрана вченим під час двох великих подорожей Південною Африкою у 1875–1877 і 1879–1880 роках. У 1899 році А. Реман передав її гербарію. Колекція містить значну кількість автентичних зразків. Така інформація є дуже цінною для сучасних бріотаксономічних досліджень Африканського континенту.
Крім трьох вступних розділів: “Вступ”, “Біографія і науковий доробок А. Ремана”, “Про колекцію”, подано список видів колекції (етикетованих і неетикетованих зразків). Паралельно співставлена таксономія колекції А. Ремана з пізнішими таксономічними даними. З наведеного переліку видно, що ціла низка зразків, які є в гербарії LW, біологи досі не включали до аналізу.
Для бріологів, ботаніків, аспірантів і студентів біологічних факультетів, працівників гербаріїв і музеїв.

Хміль Т. С. Колекція мохів Антона Ремана з Південної Африки в гербарії Львівського національного університету імені Івана Франка (LW) / Т. С. Хміль, З. І. Мамчур, С. Я. Кондратюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2013. – 134 с. ISBN 978-617-10-0021-6.