Тип видання: Біографічні нариси

Рік видання: 2012

Упорядники – Орест Матковський, Петро Білоніжка, Володимир Павлишин

Редактор – Мирослава Мартиняк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Буряк. Обкладинка – Василь Роган.

Наведено матеріали круглого столу “Академік Євген Лазаренко – ректор, учений, громадянин”, проведеного в рамках заходів до 350-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка, інформацію про презентації книги “Євген Лазаренко”, опублікованої 2005 року, спогади і фотоілюстрації. В доповідях і спогадах проаналізовано науково-педагогічну, ректорську і громадсько-політичну діяльність Євгена Лазаренка. Наголошено на його неоціненному внеску в розвиток науки та освіти загалом і мінералогічної зокрема, в українське національне відродження, активній і сміливій культурознавчій діяльності, сміливих патріотичних вчинках.

Євген Лазаренко – видатна постать ХХ століття / [автори доповідей і упорядники О. Матковський, П. Білоніжка, В. Павлишин ; відповідальний редактор І. Вакарчук]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2012. – 242 с. ISBN 978-966-613-965-1.