Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2018

Автор – Мирослава Влах

Редактор – Мирослава Мартиняк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Чикальська. Обкладинка – Ігор Дикий.

Влах М. Історія географії : навчальний посібник / М. Влах. – [2-ге видання, доповнене, перероблене]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2018. – 338 с.

ISBN 978-617-10-0436-8.

Призначено для методичної допомоги студентам у процесі засвоєння навчальної програми, зокрема у ході підготовки до семінарських занять, виконання самостійних, навчально-дослідницьких робіт, складання заліку з курсу «Історія географії». Програма навчальної дисципліни передбачає засвоєння студентами матеріалу з історії становлення географії як науки (еволюція наукових ідей, концепцій, теорій), а також історії географічних відкриттів. Висвітлено структуру та програму навчаль- ної дисципліни за двома змістовими модулями, розкрито систему оцінювання роботи студентів, наведено список рекомендованої літератури. Поміщено завдання семінарських і самостійних робіт, тестові, індивідуальні навчально-дослідні завдання. Відображено хронологію головних географічних відкриттів і подорожей, картосхеми маршрутів найважливіших плавань і експедицій, а також авторські статті і тексти лекцій з проблематики дисципліни. Для студентів географічних факультетів, спеціалістів з історії науки.

195 грн.