Тип видання: Інші видання

Рік видання: 2008

Автор – Борис Тищик

Редактор – Анна Габрук. Коректор – Віталія Станкевич-Іванова. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач.

У тексті лекцій висвітлено важливі питання державно-правового розвитку США: становлення американської державності, прийняття, зміст та оцінка важливих правових актів – Декларації незалежності (1776 р.), Статей конфедерації (1781 р.), Конституції 1787 р., поправок до неї тощо. Досліджено і такі питання, як розвиток державно-правової системи країни у ХІХ – на початку ХХ ст., становлення партійної системи, основних галузей та інститутів права.

Тищик Б. Й. Історія держави і права Сполучених Штатів Америки (ХVІІІ ст.–1918 р.): Текст лекцій. – Видавничий центр юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка, 2008. – 157 с.