Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2018

Автор – Степан Кость

Редактор – Оксана Кузик. Технічний редактор – Світлана Сеник. Коректор – Тетяна Хоха. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

Кость Степан. Історія української військової преси : навчальний посібник. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2018. –  340 с.

ISBN 978-617-10-0289-0.

Досліджено історію української військової преси, поєднану з ідеєю державності як головного історичного і морального імперативу українців. Розглянуто пресу як вияв бойового духу, волі й прагнення до свободи нації. Визначено поняття «українська преса» та «українська військова преса». Зазначено про українську військову пресу, яка функціонувала упродовж складного і суперечливого ХХ ст. (до відновлення 1991 р. української державності). Для магістрів факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, які опановують новостворену спеціалізацію «Воєнна журналістика», а також може зацікавити викладачів і студентів інших факультетів та широкий читацький загал.

126 грн.