Тип видання: Збірники наукових праць, матеріали наукових конференцій

Рік видання: 2014

Відповідальний за випуск – Надія Андрейчук. Літературний редактор – Михайлина Маїк. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Якимів.

Іноземна філологія. Випуск 127, частина 1. – Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2014. – 280 с.

Збірник присвячено 100-річчю від дня народження патріарха української германістики, доктора філологічних наук, багатолітнього завідувача кафедри німецької філології Львівського національного університету імені Івана Франка професора Богдана Михайловича Задорожного. У статтях висвітлено питання семантики, словотвору, синтаксису, лінгвофілософії, термінознавства, прагматики, стилістики та дискурсознавства, а також перекладознавства, контрастивної лінгвістики, класичної філології, літературознавства й методики викладання іноземних мов. Для широкого кола філологів, перекладознавців, літераторів, викладачів, студентів, усіх, кому дороге Рідне Слово і небайдужа його доля.