Тип видання: Інші видання

Рік видання: 2023

Автор – Оксана Краєвська

Редактор – Юлія Глиняна. Комп’ютерне верстання – Світлана Сеник

Краєвська Оксана. Імплементація освітньої політики Європейського Союзу в Україні в контексті Угоди про асоціацію між Україною та ЄС / Оксана Краєвська. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2023. – 60 с. 

ISBN 978-617-10-0727-7

Рекомендовано до друку Центром досконалості імені Жана Моне «Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій» (Протокол № 4 від 6 квітня 2023 року), Вченою Радою факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. (Протокол № 20  від 24 квітня 2023 року). 

Підготовлено в межах реалізації проєкту імені Жана Моне в рамках програми Еразмус+ 99469-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-СоЕ: Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій (Центр досконалості імені Жана Моне). Підтримка Європейською Комісією цієї публікації не є схваленням її змісту, який відображає виключно позицію авторів/автора, і Комісія не є відповідальною за будь-яке використання оприлюдненої у ній інформації. 

This contribution is prepared in the framework of the realization of the Jean Monnet project under the Erasmus+ programme 99469-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-СоЕ Western Ukrainian Research Center in European Studies (Jean Monnet Centre of Excellence). The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Проаналізовано особливості імплементації освітньої політики Європейського Союзу в Україні в контексті виконання положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема інтеграції України в європейський освітній простір та запровадження основних принципів Болонського процесу в умовах формування та реалізації освітньої політики ЄС та України. Дослідження виконано на основі вивчення змін у нормативній, інституційній та функціональній компонентах освітньої політики ЄС та України, разом з аналізом проблем та перспектив реформування освітньої політики України. 

Для аналітиків, фахівців у сфері приведення національного законодавства України до права ЄС, дослідників, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, які займаються питаннями співпраці України та ЄС в контексті імплементації угоди між Україною та ЄС в освітній сфері, а також здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників ЗВО України.  

Додаткова інформація

УДК 341.241(477:4-672ЄС):378