Тип видання: Інші видання

Рік видання: 2014

Упорядники – Леся Гарасим, Галина Василькевич

В оформленні обкладинки використано портрет Тараса Шевченка авторства Любомира Медведя, а також афіші Шевченківських вечорів ЛНУ імені Івана Франка різних років. Художня редакція, комп’ютерна верстка – Руслан Пірус.

Збірник містить промови і доповіді, виголошені на Урочистих академіях, присвячених Тарасові Шевченку у Львівському національному університеті імені Івана Франка упродовж 1992-2014 років.
Тексти публікуються в авторській стилістиці з незначними редакційними правками. Книга розрахована на широку читацьку аудиторію: науковців, студентів, педагогів, українську громадськість.

"Євангеліє від Тараса": промови і доповіді на Шевченківських вечорах у Львівському університеті. – Львів, 2014. – 204 с. ISBN 978-617-10-0108-4.