Тип видання: Навчально-методичні посібники

Рік видання: 2012

Автори – Сергій Зубков, Сергій Романчук

Редактор – Уляна Крук. Коректор – Юлія Глиняна. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Буряк. Обкладинка – Василь Роган.

Розглянуто один із молодих видів спорту, зокрема гирьовий. Проаналізовано програми, правила змагань, класифікаційні нормативи гирьовиків, узагальнено передовий досвід підготовки спортсменів, розроблено комплекс вправ для організації тренувального процесу гирьовиків різної кваліфікації.
Навчально-методичний посібник призначений для студентів-спортсменів, які займаються гирьовим спортом, тренерів та усіх зацікавлених.

Зубков С. П. Гирьовий спорт у системі фізичної підготовки студентів вищих навчальних закладів : навчально-методичний посібник / С. П. Зубков, С. В. Романчук. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2012. – 162 с.