Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2011

Автори – Роман Помірко, Оксана Кушнір, Іванна Хомицька

Редактор – Мар’яна Михалюк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович.

Навчальний посібник складається із 19 розділів, кожен з яких дає пояснення іспанською мовою до утворення та вживання граматичної теми, охоплює значну кількість вправ та тестових завдань із ключами для самоконтролю після кожного з розділів.
Посібник допоможе тим, хто вивчає іспанську мову, систематизувати знання з граматики, виробити вміння та навички мовлення. В основі навчального посібника лежить концепція формування у студентів відповідного граматичного рівня іспанської мови, оскільки в його змісті чітко простежено добре висвітлене підґрунтя матеріалу, принцип тематичного, частотного та семантичного підходів відбору лексики та вправ.
Для студентів факультету іноземних мов та інших гуманітарних факультетів, які вивчають іспанську мову як основну та другу іноземну. Він є корисним також для початківців у вивченні іспанської мови, слухачів мовних курсів, вчителів шкіл, коледжів. Для користувачів, які вже мають базову мовну підготовку, важливості набуває систематизований підхід до граматики, потреба пізнання мови як системи.

Помірко Р. "Gramática española en ejercicios" = Граматика іспанської мови у вправах : навчальний посібник / Роман Помірко, Оксана Кушнір, Іванна Хомицька. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2011. – 308 с.