Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2012

За редакцією Степана Костя

Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерна верстка – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

У навчальному посібнику з’ясовано причини виникнення, соціальні та морально-психологічні наслідки Голодомору 1932–1933 років в Україні, основні моменти, що стосуються історіографії та джерельної бази дослідження цієї найбільшої глобальної катастрофи, з’ясовано її міжнародний аспект, показано її відображення в українській та світовій пресі. Мета видання – розширити знання студентів про Голодомор, передбачені навчальною програмою курсу “Голодомор 1932–1933 років в Україні”, спонукати їх до об’єктивного осмислення цієї трагічної сторінки української історії і важливої геополітичної проблеми, допомогти студентам усвідомити моральну відповідальність журналіста та необхідність незалежної журналістики як чинника громадянського суспільства, сприяти вихованню студентів як свідомих громадян України.
Посібник розрахований на студентів факультетів і відділень журналістики та студентів інших факультетів, на дослідників української преси, на тих, хто цікавиться історією України.

Голодомор 1932–1933 років в Україні : навчальний посібник / за редакцією С. А. Костя. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2012. – 376 с. ISBN 978-966-613-971-2.