Тип видання: Художні видання

Рік видання: 2021

Зібрав, упорядкував і пояснив – Іван Франко

Науковий редактор – Святослав Пилипчук. Коректор – Юліанна Бурка. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач. Обкладинка – Василь Роган.

Галицько-руські народні приповідки : у 3 т. Т. І. А – Діти / зібрав, упорядкував і пояснив Др. Іван Франко ; наук. ред. д-р філол. наук, проф. Святослав Пилипчук. – 3-тє вид. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – 832 с.

ISBN 978-617-10-0659-1

У виданні презентовано величезний пласт українського галицького мудрослів’я (прислів’я, приказки, порівняння, прикмети, примовки, «мудрування» тощо – понад 30 тис. зразків) з коментарями і поясненнями Івана Франка. Для фахівців-філологів, культурологів, фольклористів, етнографів, викладачів, учителів, студентів і всіх, хто цікавиться культурою українців. УДК 398.9 (477.83/.86)

270 грн.