Тип видання: Підручники

Рік видання: 2018

Автори – Володимир Сулим, Любов Віталіш, Юрій Теребушко

Редактор – Ірина Лоїк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Чикальська. Обкладинка – Василь Роган.

Grundlagen der praktischen Linguistik = Основи практичної лінгвістики : підручник / Володимир Сулим, Любов Віталіш, Юрій Теребушко – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2018. – 360 с.

ISBN 978-617-10-0435-1.

Висвітлено основні термінологічні засади практичної лінгвістики німецької мови. Подано тематично упорядкований термінологічний матеріал, необхідний студентам для вивчення практичних лінгвістичних дисциплін, таких як перша та друга іноземна мова (німецька). Матеріал викладено у формі 10 блоків. Кожен блок підручника чітко структуровано: він складається з огляду термінів, основного тексту, словничка додаткових слів і виразів не термінологічного характеру, питань до основної частини блоку. Для аудиторної та самостійної роботи студентів факультету іноземних мов, які вивчають німецьку мову як перший і другий фах, а також для всіх, хто хоче навчитися розуміти німецький філологічний текст і з фаховою компетентністю розмовляти та писати німецькою мовою про граматику, фонетику, словотвір і засоби образності у тексті.

100 грн.